winatom

Kazan, kombinin aksine bir binanın ya da bir mekanın tamamı ile ısıtılması amacı ile kullanılan bir cihazdır. Kazan ile genellikle merkezi sistem ile ısınan apartmanlar ve siteler ısıtılmaktadır. Kazan, gelişen teknolojinin bir sonucu olarak daha az yakıt ile daha çok ısınma sağlamaktadır. Kazanlarda kullanılan son teknolojilerden bir tanesi de yoğuşma teknolojisidir. Bu teknoloji ile çalışan kazanlara yoğuşmalı kazan adı verilmektedir.

Yoğuşma teknolojisi kombilerin yanı sıra kazanlarda da kullanılmaktadır. Kazanların yoğuşma mantığı binaya verilen ısının üretilmesinde ortaya çıkan gazın içindeki sıcak su buharının yoğuşma teknolojisi ile sisteme verilmesi mantığıdır. Böylelikle verim artarken kullanılan yakıt miktarı da azalmaktadır. Yoğuşmalı kazan Avrupa Birliği enerji ve ısınma standartlarını karşılamaktadır.

Yoğuşmalı Kazan Özellikleri Nelerdir

Yoğuşmalı kazanların diğer normal kazanlardan farklı özellikleri vardır. Öncelikle yoğuşma teknolojisinden dolayı diğer kazanlara nazaran daha az yakıt ihtiyacı duymaktadır. Yine diğer kazanlar gibi LPG ya da Doğalgaz gibi yakıtlarla çalışabilmektedir. Yoğuşmalı kazanlar yer tipi ve duvar tipi olarak ikiye ayrılmaktadır.
Yoğuşmalı kazanlar normal kombinin aksine yüksek elektrik gerektirmektedir.

Yoğuşmalı kazan kışın soğuk aylarda bile rahatlıkla çalışır. Eksi 5 derece sıcaklıklara kadar randımanlı bir şekilde çalışabilmektedir. Farklı modüller halinde imal edildiğinden kesintisiz ısıtma sağlar. Dijital ve dokunmatik LED ekranı sayesinde kontrol imkânı çok kolaydır. Eski tip kazanlara göre daha küçük ebatlarda olduğundan daha az yer kaplar. Montajı kolaydır. Elektrik tesisatında meydana gelebilecek kaçaklara karşı korumalıdır.

Yoğuşmalı Kazan Almak İçin Bu Site Tercih Edilmektedir

Yoğuşmalı kazan almak için birçok site mevcuttur. immergas.com.tr internet sitesi de bu sitelerden birisi olup, yer tipi ya da duvar tipi yoğuşmalı kazan ürünlerini bulabileceğiniz bir sitedir. Bu site farklı markaların yoğuşmalı kazan ürünlerini bir arada bulundurmaktadır.

Site bunun yanı sıra müşterilerine verdiği destek ile de bilinmektedir. Canlı destek hattı ile anında müşteri desteği sağlamaktadır. Ürünlerinde 10 yıla kadar varan garanti desteği ile bu site ürün satışı sonrasında da müşterinin yanındadır. Yaygın servis ağı ile yoğuşmalı kazan ürünlerinizde meydana gelen arızalar çok kısa sürede giderilmektedir. Yoğuşmalı kazanın adresi bu sitedir.