Hiçbir pırlanta kırmızı halıda olduğu kadar göz kamaştırıcı gözükemez. Ne takarsanız takın eğer gerçekten ışıltılıysa kırmızı halıda ışıltılı gözüküyor. En iyi tasarımcıların mücevherlerini en ünlü insanlarda görüyoruz. Oscar törenlerinde kırmızı halıda şimdiye kadar sergilenen en pahalı mücevherleri sizlerle paylaşıyoruz. 20 milyon$ pırlanta kolye den 115 karat zümrüt damla küpelere kadar oluşan takıları görünce aklınızı kaçırabilirsiniz. .(belkide biraz kıskanabilirsiniz.
Pırlanta küpe çeşitlerinin altın mücevherlerin hava uçuştuğu tasarımlar için bence intern etten araştırma yapın burdan anlatmakla olmayacak Angelina Jolie 2009 yılında Ocar ödül töreninde kırmızı halıda yürürken bir çift zümrüt damla küpe tercih etmişti.Ve görünüşe göre tarihin en pahalı mücevherine benziyordu hatırlarsanız. Lorraine Schwartz markasına ait 115 karatlık zümrütler 2.5 milyon $ değerinde ve zümrütün dogal ve çarpıcı her rengini yansıtıyordu.
Peki 2013 Oscar Ödül Töreninde Charlize Theron'nun zarif beyaz Christian Dior elbisesini pırlanta kelepçe bilekliğine ne demeli mükemmel bir tamamlayıcı olması hiç şaşırtıcı bir olay değil - sonuçta 4.5 milyon $ değerinde
Bizim için hayal olan şeyler onların bir gecesini süslüyor. Hayat çok garip