Özel bir yaklaşımı bulunan bir inşaat şirketi veya hacim oluşturucu ile çalışmak, tasarımın yapıya dahil edildiği anlamına gelir. Kuyu Temel SED'e göre, Melbourne'daki ortalama inşaat maliyeti metrekare başına 1.322 dolar ve Melbourne dışında 1,192 dolardı (yıkım masrafları dahil değildir), bu nedenle evinizin büyüklüğüne, kurduğunuz kişilere ve dahil olanlara göre değişebilir 250.000 doların altındaki yeni, tek katlı bir ev. Zaten sahip olduğunuz mülkte yeniden inşa etmek, damga vergisinden kurtulabileceğiniz anlamına gelir - artan konut fiyatlarıyla önemli bir maliyet.

Evinizi yaşam biçiminize göre özelleştirin

İç mimarlık ve tasarım eğilimleri son 20 yılda büyük ölçüde gelişti ve yeni bir ev inşa etmek, bunun avantajlarından yararlanmanız anlamına geliyor. Son birkaç on yıl evin i olarak mutfağın ortaya çıkmasını gördü ve bu nedenle modern tasarımlar açık plan ve toplumsal yaşam alanlarına odaklandı. Lüks eğilimler ev yaşam alanına da nüfuz etmiştir; bu yüzden uşakların kilerleri, tiyatro odaları ve onun ve onun mutfaklarından olanları yeni iç ihtiyaç duyulan özelliklerdir.

Sıfırdan başlamak, tam olarak ne istediğinizi eklemek için esneklik anlamına gelir ...

Tüm çan ve ıslıkları al

Bir yeniden inşa evinize akıllı teknoloji ve yeşil yaşam seçenekleriyle evinizi hazırlama özgürlüğünü verir - sadece çevreye değil kalça cebinize de yarar. Evinizi, en son aydınlatma teknolojisini içerecek şekilde kablolamanın yanı sıra ev otomasyonu ve pil depolama, şebeke kredileri ve akıllı sayaçlar gibi yenilikleri de düşünebilirsiniz.