Yeni açtığımız instagram takipçi hilesini hala test etmediniz mi? Öyleyse çok şey kaybetmeden test edin. Tamamıyla Türkçe olup, günlük 5000 kredi ile hizmetinizde.24 saatte bir yenilenen kredileriniz siz projeyi kullanmayı bırakana kadar hiç bitmeyecektir. Bir çok yeni özellik sunan projemiz tamamıyla güvenli ve ücretsizdir.

Ücretsiz Takipçi Arttırma
Ücretsiz Beğeni Yaptırma
Sınırsız Yorum Yazdırma
%100 Güvenli Uygulama
Yenilenen Sitemiz ile Daha Kolay ve Basit Arayüz
Şifresiz Beğeni, Yorum ve Takipçi
Türkiye de ilk %100 Türk Takipçiler

Takipçi nasıl arttırılır ?

Öncelikle altintakipci.com adresine giriyorsunuz. Ardından takipçi arttırmak istediğiniz İnstagram hesabı ile giriş yapıyorsunuz. Geçiş sayfasından ekstra kredi kazanmak için talimatları uygulayın. Daha sonra "Takipçi Gönder" butonuna basınız. Arttırmak istediğiniz sayıyı giriniz ve Gönderimi Başlat butonuna basınız. Takipçileriniz artışını keyifle seyredin..
Aynı adımları uygulayarak beğeni arttırabilir ve yorum yazdırabilirsiniz.

Altın Takipçi'yi neden kullanmalıyız ?

Sitemizin açılmasıyla birlikte güvenlik sorununuza son veriyoruz. Diğer takipçi sitelerinde rastladığımız (hesap çalma, virüs bulaşımı, sahte takipçi vs.) amaçları hesabınızı ele geçirmek olan sitelerden olmayıp gerçek bir hizmet sunuyoruz. Daha önce rastladığınız sitelere nazaran daha az uğraştıran, daha basit bir arayüze sahip gözünüze hitap eden,sade bir görünüşü olan ve sadece giriş yapıp takipçilerinizi arttırabileceğiniz bir sitedir. Sizi farklı sitelere yönlendirmeden işinizi halledip çıkmanıza olanak gösterir, virüs gibi durumlardan uzak tutar. Arkadaşlarınız arasından takipçisi, beğenisi ve yorumu en çok siz olmak istemez misiniz? Eğer ki istiyorsanız altintakipci.com.

Oluşum Sürecimiz

Bu hizmete sunduğumuz proje;kadrosunda tecrübeli elemanlar ile birlikte yeni arkadaşlarımızında bulunduğu, hep birlikte ortak çalışmamızın sonucu ortaya çıkardığımız proje deneme yanılma yollarına başvurarak yapılmıştır ve kullanıcılar için en iyi ve en güvenli yol düşünülerek yapılmıştır. Hiçbir masraftan kaçınmayarak sizin için en güzel şekilde hazırlamaya çalıştığımız projemizde sizinde hoşunuza gideceğini düşünüyoruz.

Kredi Nedir ?

Kredi, her saat başı yenilenen sizin takipçi arttırma, yorum yaptırma veya beğeni arttırmanızı sağlayan sistemdir. Kredi kullandıkça biter ve biraz beklemekle birlikte tekrar dolar. Böylece sınırsız beğeni, takipçi veya yorum arttırabilirsiniz. Eğer krediniz size yetmiyorsa site de verilen talimatları uygulayarak aynı zamanda bize destek olarak kredinizi arttırıp beklemeden takipçi kasabilirsiniz.