winatom
Teknolojinin en yeni trendlerini ve cihaz ve telefonlarını müşterileriyle buluşturan T.C'nin öncü mobil operatörü Avea İletişim , şimdi de Blackberry 10 işletim sistemine sahip akıllı cihaz serisinin yepyeni temsilcisi BlackBerry Q10’u aylık 33 YTL'den başlayan fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.

Satışa çıkartıldığı ilk andan bu yana tüm dünyada ve Türkiye Cumhuriyeti'nde yoğun ilgi ve beğeni ile karşılanan BlackBerry Q10’a sahip olmak isteyenlere Avea , siyah ve beyaz renk opsiyonlarının dışında 4 ayrı teklifle kişiye özgü paket oluşturma ve seçme özgürlüğünü de sunuyor. Avea kullanıcıları ister internet paketi içerisinde ayda 78 YTL'ye; ister herşey dahil paketiyle 123 TL'ye, ister tarifeye ek ayda 33 TL'ye ya da 250 MB internet hediyesiyle birlikte 1.999 TL peşin fiyatına alabilecekler, bunun için Avea Blackberry Q10 fiyatı internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Blackberry Q10 emsalsiz tasarımının yanında içinde barındırdığı özellikleriyle de akıllı cihaz deneyiminde yepyeni bir çağ başlatıyor.

Qwerty özellikli klavyesi, 3.1 inç boyutundaki dokunmatik özellikli ekran ve çift çekirdekli 1.5GHz işlemcisi ile çok daha hem konforlu hem pratik bir cep telefonu tecrübesi getiren Blackberry Q10, günlük iş takibini de oldukça rahatlatıyor. Blackberry Q10’un 8Mega Pixel kamerası ise otomatik fokuslanma özelliği yanında gün içinde dış çevre ve iç mekan çekimlerinde geceyse loş ışık çekimlerinde kolaylık sağlıyor.