Ansayfa
Anasayfa kısmında, takip ettiğiniz kişilerin verdikleri yanıtları ve beğendikleri yanıtları görebilirsiniz. Yine anasayfada bulunan "Akış" kısmından ask.fm sitesinin genelinde en son kim, hangi soruyu yanıtlamış görebilirsiniz.

Sorular
Bu menüden size yöneltilen soruları cevaplayabilirsiniz.

Profil
Bu kısımdan kendi profilinizi görebilirsiniz.

Arkadaşlar
Buradan, sizin Ask.fm'de takip ettiğiniz kişileri görebilirsiniz.

Ara
Bu menüden ise Facebook, Twitter ve E-posta adresinizde kayıtlı arkadaşlarınızı bulabilirsiniz. İsterseniz de manuel olarak arama yaparak da Ask.FM'deki arkadaşlarınıza ulaşabilirsiniz.

Ayarlar
Ask.fm hesabınızla ilgili tüm ayarlarınızı yaptığınız yerdir. Burayı da tek tek açıklayalım yeri gelmişken.

Profil kısmından profilinizde herkesin görebileceği ayarlamalar ile sadece size ait olan e-posta ve şifre değişikliği gibi şeyleri yapabilirsiniz. Profil fotoğrafınızı da buradan ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

Gizlilik yazan yerden size anonimlerin soru sormalarını engelleyebilirsiniz. Ayrıca e-posta bildirimlerinizi de buradan ayarlayabilirsiniz.

Tasarım'dan arka profilinizin arka planını değiştirebilirsiniz.

Hizmetler seçeneğinden ise, Ask.fm hesabınızı diğer sosyal medya sitelerine yani bağlayabiliyorsunuz. Yani buradan ask.fm hesabınızı Facebook ve Twitter hesaplarınıza bağlayabilirsiniz.

Gereç kısmından ise web sitesi olan içindir. Soru formunu web sitenize ekleyerek, ziyretçilerinizin size sorular sormasını sağlayabilirsiniz.
Ce7HuN
Winatom Forum Kuralları Dahilinde Herkese İyi Forumlar